3. Zenepedagógiai konferencia – Kutatások a zene és a zenepedagógia világában

-
A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Humán Tudományok Doktori Iskola Nevelés- és Művelődéstudományi Doktori Programja, MTA DTB Nevelés-, Művelődéstudományi és Pszichológiai Szakbizottság, a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar és...

...a Jövő Művészetéért Alapítvány tudományos konferenciát szervez 2023. március 31-én.

A konferencia helyszíne: MTA DAB székház, Debrecen

ABSZTRAKTKÖTET

Tisztelettel és szeretettel hívjuk, vegyen részt a konferencián, amely lehetőséget ad a zeneművészettel és zenepedagógiával foglalkozó kutatók, előadóművészek, tanárok szakmai eszmecseréjére, az új kutatások megismerésére és megvitatására.

Várjuk mindazon kollégák jelentkezését, akik szeretnék bemutatni elméleti és empirikus munkájukat, kutatási eredményeiket, valamint megosztanák véleményüket a zeneoktatás aktuális kérdéseiről.

A 15 perces előadások nyelve angol vagy magyar, kivetítő és laptop biztosított.

Jelentkezési határidő és a szakmai anyagok feltöltése: 2023. február 25.

A konferencia regisztrációs díja 15.000 Ft. A regisztrációs díj magában foglalja az ebédet, a kávét, a frissítőket, valamint a konferencia kiadványait.

A legjobb előadásokból készült angol nyelvű tanulmányokat egy indexált folyóirat tematikus számában megjelentetjük.

Kérdéseit, észrevételeit a zenepedagogia.debrecen@gmail.com címre írhatja meg a szervezőknek.

Az absztraktokat az online jelentkezési lapon lehet feltölteni. (Absztrakt formai követelménye)

JELENTKEZÉSI LAP

Adatkezelési tájékoztató | Érdekmérlegelési teszt

Jelentkezési határidő és a szakmai anyagok feltöltése: 2023. február 25.
Értesítés a bírálatról: 2023. március 10.
Regisztrációs díj befizetése: 2023. március 20.

Dr. habil. Váradi Judit
a konferencia elnöke

Kerekes Rita
Kiss Julianna