3. Országos Egyetemi Szaxofonverseny

-
A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar és A Jövő Művészetéért Alapítvány 3. alkalommal rendezi meg az Országos Egyetemi Szaxofonversenyt.

A verseny helyszíne: Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar (cím: 4032, Debrecen, Nagyerdei krt. 82.)
A verseny időpontja: 2023. március 23. csütörtök

A versenyen a magyar zeneművészeti felsőoktatásban tanuló hallgatók vehetnek részt.

A verseny egy kategóriában zajlik.

A kötelezően előadandó mű Kerékfy Márton Bevezetés és tánc című műve.
A kötelező művön kívül egy (vagy két) szabadon választott művet lehet előadni.
A maximális műsoridő a kötelező művel együtt 20 perc!
A kötelező művet az Editio Musica Budapest Zeneműkiadónál, illetve a nagyobb kottaboltokban lehet megvásárolni.

A művek kotta nélkül előadhatóak. A kívülről való játék nem biztosít előnyösebb elbírálást.

A zsűri elnöke:
Kalle Oittinen (Finnország) – szaxofonművész, a Tamperei Egyetem (Tampere University of Applied Sciences) szaxofontanára, az Aava Saxophone Quartet tagja

A zsűri tagjai
Dr. Kerékfy Márton, Ph.D. – zeneszerző, zenetörténész
Kiss Gy. László – Liszt-díjas klarinét-, szaxofon- és tárogatóművész

A zsűri 1., 2., 3., helyezéseket és különdíjakat adhat ki. A zsűri döntése ellen fellebbezni nem lehet!

Jelentkezési határidő: 2023. február 15.

JELENTKEZÉSI LAP

A jelentkezés az alábbi dokumentumokkal együtt érvényes, melyeket színes szkenneléssel várunk a puskas.levente@music.unideb.hu e-mail címre:

• kitöltött és aláírt Adatkezelési nyilatkozat
  • iskolalátogatási igazolás
  • a nevezési díj befizetését igazoló dokumentum (Utalásnál a Megjegyzés rovatba kérjük a résztvevő nevét és lakcímét feltüntetni!)

ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ | ÉRDEKMÉRLEGELÉSI TESZT

Nevezési díj: 15.000,- Ft

A nevezési díj nem tartalmazza a szállást és étkezési költséget.
A nevezési díjat nem áll módunkban visszatéríteni.

Szállás foglalásával kapcsolatos információk   |   Szállásigénylő nyomtatvány