Szenes Tamás, óraadó

Végzettsége: hangtechnikus, zeneismeret-tanár, kóruskarnagy

A veszprémi Dohnányi Ernő Zeneművészeti Szakközépiskolában trombita szakon végzett, majd tanulmányait a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán folytatta a Szolfézs-Zeneelmélet, Karvezetés Tanszéken. Zeneismeret-tanár MA, illetve kóruskarnagy MA diplomáit 2013-ban szerezte.

Oklevelének megszerzése után a Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskolában zeneismeret és zeneirodalom tárgyakat oktat.

2007-től hét éven keresztül amatőr kórust vezetett szülővárosában, Ajkán.

Hangtechnikus vizsgát tett 2014-ben az oktOpus Multimédia Intézetben. A végzettség megszerzésével paralel az iskola hangtechnika és zeneismeret-tanára lett.

2015-2017 között a Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium ének-zene tanára.

2017 óta a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karon multimédiás ismeretek tárgyat oktat, továbbá az Ifjú Zeneművészek Nemzetközi Nyári Akadémiáján zenei rendezőként és stúdiótechnikusként működik.

Hangtechnikusi tudását zenei produkciós és televíziós műsorkészítési területeken kamatoztatja.