Szabó Sipos Máté karvezető mesterkurzusa

2016. április 29-én Szabó Sipos Máté, a a Debreceni Kodály Kórus vezetőkarnagya tart mesterkurzust a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karán.

Helyszín és időpont:

Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar 15-ös terem 2016. április 29. (péntek) 10-17 óra között

A kurzuson feldolgozásra kerülő művek:

• Die Harmonie in der EheJ. Haydn:
  • Ave Maria (1853)Liszt Ferenc:
  • Párnás táncdalBartók Béla:
  • The old womanHanns Eisler:
  • Little Miss MuffatHanns Eisler:

A mesterkurzus a Szolfézs-Zeneelmélet, Karvezetés Tanszék hallgatóinak ez évi kurzus-kötelezettsége, részvételükre számítunk. A kurzusra várjuk a társintézmények karvezetőjelölt hallgatóit, valamint a már pályán lévő kollégákat, ének-zene tanárokat is. Szeretettel várjuk intézményünk más tanszékeinek hallgatóit is a kurzus kórusába!

Részvételi díj: a Zeneművészeti Kar hallgatóinak 2.000,- Ft, a társintézmények hallgatóinak és végzett karnagyoknak 3.000,- Ft, melyet a kurzus kezdete előtt a helyszínen kell befizetni.

Az intézményünkön kívüliek jelentkezését 2016. április 25-ig e-mailben várjuk, feltüntetve, hogy aktív vezénylőként, vagy énekesként kívánnak-e részt venni a kurzuson.
Kapható kreditérték: vezénylőknek 2 K, éneklőknek 1 K.

Jelentkezés és további felvilágosítás

Dr. S. Szabó Márta, tanszékvezető egyetemi docens