Zombola Péter szerzői estje

-
Zombola Péter Junior Prima és Erkel Ferenc-díjas zeneszerző, a Zeneművészeti Kar egyetemi docense tart különleges szerzői estet a Konzervatóriumi Esték hangversenysorozat keretein belül 2023. november 16-án a Liszt teremben.

2023. november 16. csütörtök 19.00 óra
Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar - Liszt terem

ZOMBOLA PÉTER SZERZŐI ESTJE

Műsor:

O Salutaris hostia
Salve regina

ea.: Bárdos Lajos Leánykar, vezényel: Végh Mónika

Oldódás
ea.: Puskás Levente - szaxofon, Váradi Judit - zongora

Chaconne
ea.: Nagy-Kádár Melitta, Csordás Bianka - blockflöte, Sinai Hunor - gordonka, Lakatos Péter - csembaló

Canzona - vonósnégyesre
ea.: Szabó Rebeka, Kovács Marietta Mária - hegedű, Bozsányi Dávid - mélyhegedű, Perényi Annabella  - gordonka

Psalm 23
ea.: a szerző

Szvit szaxofonzenekarra
ea.: DE-ZK Szaxofonzenekara (művészeti vezető: Szitás Tamás)
vezényel: Puskás Levente

Jegyár: 2.500 Ft, diák- és nyugdíjas belépő: 1.500 Ft
Jegyek a koncert napján 8.00-16.00 óra között a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Művészeti Menedzser Irodájában,
valamint 18.30-tól a helyszínen válthatók.

Konzervatóriumi Esték hangversenybérlet ára: 7.000 Ft, kedvezményes ár UniPass vagy Debrecen Városkártyával: 6.300 Ft.
Bérletek kaphatók:
Tourinform Iroda (Piac u. 20.)
Klassz Pont Jegyiroda (Simonffy utca 4-6., Halköz Üzletház, külső-oldalsó utcafront)
valamint
a koncert előtt a helyszínen