Farkas Gábor „Steinway Artist” zongoraestje

Farkas Gábor világhírű, Liszt- díjas zongoraművész zongoraestjével folytatódik a Steinway hangversenysorozat 2020. március 22-én 19 órai kezdettel a DE Zeneművészeti Kar Liszt termében.

2020. március 22. vasárnap 19.00 óra
Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar - LISZT TEREM

FARKAS GÁBOR „STEINWAY ARTIST”
ZONGORAESTJE

Műsor:
Schubert: Négy impromptu D. 935, Op. 142.
(f-moll No.1;  Asz-dúr No.2; B-dúr No.3; f-moll No.4)
Schumann: Faschingsschwank aus Wien Op. 26
Schubert-Liszt: Soirées de Vienne – Valse Caprice No. 6
Schubert-Liszt: Soirées de Vienne -Valse Caprice No. 7.
Strauss-Grünfeld: Soirées de Vienne – koncertparafrázis

Az est szólistája a világhírű magyar, Liszt- díjas zongoraművész, Farkas Gábor. A művész generációjának egyik legkiemelkedőbb zongoristája, a romantikus repertoár széles körben elismert interpretátora, több nemzetközi zongoraverseny győztese, és a világ legjelentősebb zenei fesztiváljainak és koncerttermeinek állandó meghívottja. Napjainkra immár számos szólólemeze látott napvilágot a Warner Music Hungary, a Hungaroton, a Toccata Classics London, valamint a Steinway & Sons Records gondozásában. Kiváló tehetségét és eddigi pályafutását a magyar állam Liszt és Junior Prima díjjal ismerte el, valamint egyben Steinway Artist is, és az Aoyama Music Award birtokosa. Farkas Gábor jelenleg családjával Tokioban él, ahol a Tokyo College of Music professzora.

Jegyár: 1.500 Ft, diák- és nyugdíjas belépő: 1.000 Ft
Jegyek a koncert napján 18.30-tól a helyszínen válthatók.