Gyakorlásmódszertan és zenei képzeletfejlesztés - Dr. Stachó László mesterkurzusa

-
Dr. Stachó László, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem és a Szegedi Tudományegyetem oktatója tart mesterkurzust a Gulyás György Szakkollégium szervezésében a DE Zeneművészeti Karán 2021. november 10-én és 11-én.

A mesterkurzuson egyenként foglalkoznak az új, bevált módszertan mentén a résztvevők főtárgyi, ill. kamaradarabjaival, akár a tanulás kezdeti fázisában lévő, nem begyakorolt produkciókkal is. A kurzusra a Zeneművészeti Kar hangszeres és énekes hallgatói – szólóban és kamarában – egyaránt jelentkezhetnek Kádár Melittánál – a Gulyás György Szakkollégium diákvezetőjénél.

November 10-én (szerda) 13 órakor előadásra kerül sor, amelyen a résztvevők megismerkednek a Gyakorlásmódszertannal, annak rejtelmeivel és hétköznapi praktikáival.

A kurzus mindenki számára díjtalan!