Újabb nagyszerű versenyeredmények

2021, április 6 - 19:00
Újabb nemzetközi megmérettetések első helyezéseinek örülhetnek a DE Zeneművészeti Kar hallgatói.

A TanBorEn Trió folytatta a tavaly decemberben kezdett sikerszériát és első helyezést ért el mind a III. "Wiener Klassiker" Danubia Talents nemzetközi online zenei verseny, mind a szlovén Glasbena čipka iz Idrije nemzetközi online zenei verseny kamarazene kategóriájában. A trió tagjai Kerek Csombor, Madaras Zoltán és Tóth Levente, a DE Zeneművészeti Kar klasszikus ütőhangszerművész szakos MA I. évfolyamos hallgatói, felkészítő tanáraik Dr. Szabó István és Szalai Tamás.

Ugyancsak gyarapította győzelmeinek sorát Ilisz Dominik, a DE Zeneművészeti Kar előkészítő tagozatos hallgatója, aki szintén első helyezést ért el a III. "Wiener Klassiker" Danubia Talents nemzetközi online zenei verseny zongora kategóriájában, valamint a Craiovai Zongoraversenyen az első díj mellett a verseny Kiválóság-díját is neki ítélte oda a zsűri. Tanárai Dr. Duffek Mihály és Jámbor-Fekete Erzsébet.

Az elért eredményekhez szeretettel gratulálunk és további hasonló sikereket kívánunk!

A tájékoztatót megismertem.