Pályázati felhívás

...Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola, szakgimnáziumi tanulói részére, akik eddigi tanulmányaik során kiemelkedő eredményekkel rendelkeznek, és tehetségük további kiteljesedéséhez támogatást érdemelnek.

A pályázat formája: Egyéni ösztöndíj

A Gulyás György Ösztöndíj egyszeri juttatás, melynek mértéke maximum 1.000 €-nak megfelelő HUF.

A Gulyás György Ösztöndíj célja mesterkurzusokon, versenyen, és más szakmai programon való részvétel támogatása.

Az ösztöndíjat olyan hallgató/tanuló kaphatja meg, aki kiemelkedően tehetséges, szorgalmas, tanulmányait kiváló eredménnyel végzi, azonban annak megvalósításához nem rendelkezik megfelelő anyagi erőforrásokkal.

A pályázatnak tartalmaznia kell a pályázó fennálló hallgatói/tanulói jogviszonyáról szóló igazolást, eddigi szakmai tevékenységét, tanulmányi eredményét, szakmai és művészi terveit, egy tanára ajánlását, valamint az ösztöndíj felhasználásának célját.

A Kuratórium lehetőséget biztosít arra, hogy a nyertes pályázók bemutathassák szakmai tudásukat, értékeiket.

A teljesítést követő 30 napon belül az ösztöndíj felhasználását az alábbi módon kérjük igazolni:

• rövid szakmai beszámoló, és
  • pénzügyi beszámoló.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. 03. 07.

A pályázat és az elszámolás benyújtásának módja: elektronikus úton (.pdf formátumban), a gulyasalapitvany@gmail.com e-mail címre küldve.

A pályázat határidőn túli befogadására nincs lehetőség.

A pályázat elbírálásának eredményéről a pályázókat e-mailben értesítjük.

Az ösztöndíj átadására Gulyás György születésnapján, április 1-jén kerül sor.

A pályázattal kapcsolatosan részletes információ kérhető a +36 30 386 0875 telefonszámon, és a gulyasalapitvany@gmail.com e-mail címen.

a Gulyás György Alapítvány
Kuratóriuma