XVI. Országos Dohnányi Ernő Kamarazene Találkozó és Verseny

...Kamarazene Találkozót és Versenyt a zeneművészeti felsőoktatás intézményei számára.

Részvételi feltételek:
A találkozóra vonós, illetve zongorás kamarazene (vonós-zongora, fafúvós-zongora, illetve vonós-fafúvós-zongora) csoportok jelentkezését várjuk, az azonos hangszerekből létesített kamarazenei formációk kivételével. Együttesenként egy-egy gitáros, vagy énekes hallgató közreműködése lehetséges.  A nappali hallgatói jogviszony megléte a részvétel feltétele. Minden intézmény max.70 perc műsoridőben mutathatja be programját. A produkciókat zsűri értékeli, a legkiemelkedőbbek nívódíjban, illetve pénzjutalomban részesülnek és fellépnek a találkozó gálahangversenyén. A műsorválasztásban szorgalmazzuk a kortárs magyar művek előadását, illetve Dohnányi Ernő és Weiner Leó kamarazenéjének műsorra tűzését is.

Nevezési díj: 13.000,- Ft/fő, mely összeg a szállást és az ellátást nem tartalmazza.
A részvételi díjat nem áll módunkban visszafizetni.

Szállás foglalásával kapcsolatos tudnivalók

JELENTKEZÉSI LAP - XVI. Országos Dohnányi Ernő Kamarezenei Találkozó és Verseny

Jelentkezési határidő: 2019. február 8.

A rendezvény pénzügyi bonyolítója a Conservatory Alapítvány (számlaszám: 11738008-20715995).
A nevezési díjat a megjelölt határidőig az Alapítvány számlaszámára kérjük átutalni.
A megjegyzés rovatba kérjük a résztvevő nevét és lakcímét feltüntetni!!!

A jelentkezési lapokat kérjük elektronikusan kitöltve a molnar.zsolt@music.unideb.hu e-mail címre, illetve kinyomtatva és aláírva az alábbi címre elküldeni:
Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar
4032 Debrecen, Nagyerdei krt. 82.

A felkészüléshez sok sikert kívánunk!

Molnár Zsolt
főiskolai docens, kabinetvezető