Gratulálunk nemzeti felsőoktatási ösztöndíjas hallgatóinknak!

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma és Balog Zoltán miniszter úr a 2017/2018-as tanévre, kiemelkedő tanulmányi és szakmai eredményének elismeréseként a Debreceni Egyetem 110 hallgatójának adományozott Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat. A Zeneművészeti Karon két hallgató nyerte el ezt a megtisztelő kitüntetést: Radócz József Miklós trombitatanár szakos és Szekér Attila klasszikus ütőhangszerművész szakos hallgatók.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma és Dr. Palkovics László oktatásért felelős államtitkár úr kiemelkedő munkájáért a Zeneművészeti Kar két hallgatójának adományozott ösztöndíjat az Új Nemzeti Kiválóság Program keretében: Radócz József Miklós trombitatanár szakos és Nagy Roland előadóművész klasszikus trombita szakos hallgatóinknak.

A díjazottaknak szeretettel gratulálunk, tanulmányaikban, munkájukban további sikereket kívánunk!