Felvételi információk - 2022A

...2022. évi általános felvételi eljárással kapcsolatos, általános tájékoztatóját.

A megfelelő egészségbiztonsági körülmények alapján az idei, 2022. évi általános felvételi eljárásban a felvételi vizsgák ismét, kizárólag személyes jelenléti formában kerülnek megszervezésre a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karon.

Ez valamennyi képzés minden, a felvételi eljárásban szervezett vizsgájára érvényes.

A felvételi követelmények továbbra is a www.music.unideb.hu weboldal "Felvételizőknek" menüpontja alatt találhatók.

A főtárgy felvételi vizsgadíj összege 4.000 Ft. A díjat az alábbi számlaszámra történő utalással lehet befizetni, melyről a bizonylatot regisztrációkor, a főtárgy felvételi vizsga előtt a Tanulmányi Osztályon kell bemutatni. Lehetőség van a bizonylat online beküldésére is, ezt a felveteli@music.unideb.hu címre lehet megtenni 2022. június 17-ig.

A vizsgadíj befizetésének elmulasztása esetén a felvételi vizsga nem kezdhető meg!

Számlatulajdonos: Debreceni Egyetem
Számlaszám: 11738008-21489815-00000000 (OTP BANK)
Közlemény: DE-ZK felvételi vizsgadíj, jelentkező neve, 1E1JBD00OFFI 247

Felvételi eljárással kapcsolatos információk

Főtárgy felvételi időpontok

Kötelező tárgyak felvételi időpontok (hangszeres/énekes főtárgy felvételin legalább 150 pontot elért jelentkezőknek)

2 féléves, 60 kredites zeneművésztanár képzés pedagógia-pszichológia felvételi vizsga időpont (gyakorlati felvételi vizsga)

A felvételi vizsgák ideje alatti szállással kapcsolatos igényt az alábbi e-mail címen van lehetőség jelezni:

zakany.ferenc@unideb.hu – kapcsolattartó: Zákány Ferenc

A szállás díja 3400 Ft.-/fő/éj (az ár már tartalmazza az idegenforgalmi adót)

Fontos, hogy a jelentkezők nem kapnak postai úton behívólevelet, minden információ a felvi.hu-n megadott e-mail elérhetőségekre kerül kiküldésre,
valamint a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar honlapján lesz elérhető.
 (www.music.unideb.hu)

Sikeres felvételit kívánunk!