Debreceni siker az Országos Egyetemi Hegedűversenyen

A győri Széchenyi István Egyetem Varga Tibor Zeneművészeti Intézete 2016. október 28-29-én Országos Egyetemi Hegedűversenyt rendezett H. Wieniawski emlékére. A megmérettetésen a budapesti Zeneakadémia, valamint miskolci, szegedi, debreceni és győri zeneművészeti intézmények hallgatói vettek részt. Az Osztatlan Tanárképzés és Tanári Mesterképzés kategóriában Tiszolczki Nikoletta, intézményünk II. évfolyamos hallgatója 3. díjas lett. Tanára Dr. Fátyol Rudolf főiskolai docens. Zongorán közreműködött Boda Balázs.

A három kategóriában /Klasszikus Előadóművész (BA), Osztatlan Tanárképzés és Tanári Mesterképzés (OT és TMA), valamint Klasszikus Hegedűművész és Művésztanári (MA) kategóriában/ rendezett versenyt a nemzetközi zsűri magas színvonalúnak értékelte.