23 Feb
A Szigeti Quartet és Szűcs Máté - mélyhegedű hangversenyével folytatódik a Konzervatóriumi Esték hangversenysorozat 2023. február 23-án, csütörtökön 19 órakor a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Liszt termében.
19 Feb
A DE Zeneművészeti Kara az idei évadban is szeretettel várja ismeretterjesztő élményhangversenyeivel kicsik és nagyok jelentkezését egy különleges utazásra a komolyzene világába.
16 Feb
Szeretettel várjuk Önöket a Konzervatóriumi Esték hangversenysorozat következő eseményére 2023. február 16-án, csütörtökön 19 órakor a DE Zeneművészeti Kar Liszt termébe. Az est folyamán a SONUS ütőegyüttes különleges műsorát hallgathatja meg a közönség.
09 Feb
Rajk Judit és Borbély László neve már régóta garanciát jelent a magyar kortárs zenei előadó-művészetben. Ezúttal Muszorgszkij egy-egy zongora- és dalciklusának új oldalait mutatják meg két fiatal komponista reflexióival kiegészítve.

A tájékoztatót megismertem.