Közművelődési pályázati felhívás

2021, szeptember 13 - 13:30
A Debreceni Egyetem és Debrecen Megyei Jogú Város Közművelődési Vegyesbizottsága pályázatot hirdet olyan kulturális és közművelődési...

...események, tevékenységek támogatására, amelyek mind az Egyetem, mind a Város közönségének érdeklődésére számot tartanak és közművelődési, kulturális értéket hoznak létre.

A pályázók köre: egyetemi csoportok, magánszemélyek, egyesületek, alapítványok, nonprofit gazdasági társaságok, rendezvényszervezők.

A pályázat beérkezésének határideje: 2021. szeptember 22. 16:00 óra

Pályázni az alábbi adatlap kitöltésével és a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Titkárságára (4032 Debrecen, Nagyerdei körút 82.) történő beküldésével lehet:

PÁLYÁZATI ADATLAP

Kérjük az adatlap elektronikus elküldését is a következő címre:

Azoknak a pályázóknak, akik már korábban is pályáztak, a projekt megvalósulásáról szóló érvényes, határidőre benyújtott és elfogadott pénzügyi elszámolással kell rendelkezniük.

Dr. Duffek Mihály
ügyvezető társelnök