Farkas Katalin - hegedű, Scholz Anna - cselló, Kéry Tamás - zongora hangversenye

A 20. századi magyar zenetörténet két igen jelentős zeneszerzőjét idézi meg a 2021. június 5-én, szombaton 18 órakor kezdődő kamarazenei est a Liszt teremben.

2021. június 5. szombat 18.00
Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar - Liszt terem

KAMARAEST

Műsor:

Gárdonyi Zoltán: 2. hegedű-zongora szonáta
Dohnányi Ernő: b-moll cselló-zongora szonáta, Op. 8

A kamaraest a 20. századi magyar zenetörténet két igen jelentős zeneszerzőjét idézi meg.
Az elhangzó műveket harmadik kortársuk, Bartha Dénes írásait felhasználva mutatja be Scholz Anna.

A belépés díjtalan!

A koncert személyesen csak védettségi igazolvány és személyazonosságot igazoló okmány együttes felmutatásával látogatható!
Köszönjük, hogy a rendezvényre érkezők továbbra is viselik a maszkot és tartják a távolságot a Zeneművészeti Kar épületén belül.

Védettségi igazolvány hiányában a koncertet élőben, online tudja megtekinteni a következő linken: