Debreceni Egyetem Könnyűzenei Napok

2018, május 18 - 19:00 - 2018, május 20 - 21:00
A DJABE zenekar Flow című albumának lemezbemutató koncertjével indul a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Napok programja, melynek 3 napon át ad helyet a Zeneművészeti Kar Liszt terme.

A DJABE zenekar Flow című albumának lemezbemutató koncertjével indul május 18-án, pénteken a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Napok programja, melynek 3 napon át ad helyet a Zeneművészeti Kar Liszt terme. Az együttes vendége az Android zenekar, a koncertre jegyek a www.jegymester.hu oldalon válthatók.

Május 19-én, szombaton este a DE Zeneművészeti Kar tanárai és hallgatói várják az érdeklődőket kirándulásra a könnyűzene világába, míg május 20-án, vasárnap 19 órától a Kar Könnyűzenei Képzési Központjának hallgatói és tanárai adnak gálakoncertet. A szombati és vasárnapi események díjtalanul látogathatóak, minden érdeklődőt szeretettel várunk programjainkra!