Klasszikus Gitárosok Debreceni Találkozója

A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kara és a Canticum Novum Alapítvány 2017. augusztus 8-17. között rendezi meg a Klasszikus Gitárosok Debreceni Találkozóját

A találkozó tanárai

• Dr. ADROVICZ ISTVÁN gitárművész,

• a találkozó művészeti vezetője, a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar tanára
  • FODOR FERENC, gitárművész
    • a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem nyugalmazott docense
  • CSORBA GERGŐ, gitárművész
    • a debreceni Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola  tanára, a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar oktatója
  • MIHÁLY KATALIN, gitártanár, kamaraművész
    • a Kiss Zenede Alapfokú Művészeti Iskola és Szakgimnázium tanára
  • ÓVÁRY ZOLTÁN, gitárművész
    • a debreceni Kodály Zoltán Zeneművészeti Szakközépiskola  tanszakvezető tanára, a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar oktatója
  • SOLYMÁRI TÍMEA, gitárművész
    • a Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola és AMI tanára
  • VARGA ZSOLT gitárművész
    • a békéscsabai Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola tanára

KURZUSOK, KÉPZÉSEK ÉS PROGRAMOK

• naponta 45 perc egyéni foglalkozás választott oktatóval,
  • kamarazenei órák,
  • gitárzenekar,
  • hangversenyek a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Liszt termében
  • gitárverseny

A gitárverseny egyfordulós.

Kategóriák:

• I. 17 éves korig
  • II. 17 éves kor felett

A verseny anyaga: egy kötelező mű (a találkozó ideje alatt kell megtanulni,  lehet kottát használni) és egy szabadon választott mű (max. 4 perc kotta nélkül). A kötelező művet a találkozó megnyitóján hozzuk nyilvánosságra.

Jelentkezési információk

Jelentkezési határidő: 2017. június 30.

Jelentkezési cím: Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar, 4032 Debrecen, Nagyerdei krt 82.

Jelentkezési Lap

• Részvételi díj: 32.000.- Ft, mely magába foglalja az oktatás és a szállás költségét.
  • A részvételi díjat a Canticum Novum  Alapítvány számlájára kérjük befizetni, a részvételi díjról számlát adunk. Számlaszám: OTP 11738008-20184335
  • A szállás helyszíne: a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar kollégiumában, 4032  Debrecen, Nagyerdei krt. 82.
  • Érdeklődni Ádám Katalinnál lehet.
  • Telefon: +36 30 928 3222
  • A jelentkezési lap minden esetben csak a befizetési csekkszelvénnyel vagy a banki átutalással együtt érvényes.
  • A befizetett díjat csak a fesztivál kezdete előtt 30 nappal áll módunkban visszafizetni, amennyiben előzetesen írásban jelezte.

Hasznos információk

• A találkozón lehetőség van szabad tanárválasztásra.
  • Jelentkezés esetén hozza magával hangszerét, lábtartót, kottatartót és azokat a kottákat, amit a találkozón használni kíván. A helyszínen a felsoroltakat nem áll módunkban biztosítani.
  • A résztvevőket 2017. augusztus 8-án 13 órától fogadjuk.
  • Meghallgatás és beosztás 2017. augusztus 8-án 15 órától.
  • A kollégiumi szobákat 2017. augusztus 18-án  reggel kell elhagyni.
  • Az étkezések 2017. augusztus 8-án vacsorával kezdődnek és augusztus 17-én vacsorával végződnek. Az étkezés költsége : ebéd és vacsora 850 – 890 Ft/nap a Postás üdülőben, mely összeg érkezéskor a helyszínen  fizetendő.

Frissítés dátuma: 2017.10.27.