Dohnányi Ernő Kamarazenei Verseny

A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Kamarazene Kabinetje és a Conservatory Alapítvány
2018. március 2. és 4. között rendezi meg
a XV. Országos Dohnányi Ernő Kamarazene Találkozót és Versenyt
a zeneművészeti felsőoktatásban tanuló hallgatók számára.

Részvételi feltételek

a találkozóra vonós, illetve zongorás kamarazene csoportok jelentkezését várjuk (az azonos hangszerekből létesített kamarazenei formációk kivételével), melyeknek minden tagja nappali tagozatos hallgatói jogviszonyban áll saját intézményével. Együttesenként egy-egy fúvós, vagy énekes hallgató részvétele lehetséges. Minden intézmény kb. 60 perc műsoridőben mutathatja be programját. A produkciókat zsűri értékeli, a legkiemelkedőbbek nívódíjban, illetve pénzjutalomban részesülnek és fellépnek a találkozó gálahangversenyén. A műsorválasztásban szorgalmazzuk a kortárs magyar művek előadását, illetve Dohnányi Ernő és Weiner Leó kamarazenéjének műsorra tűzését is.

Nevezési díj: 13.000,- Ft/fő, mely összeg a szállást és az ellátást nem tartalmazza.

A versenyzők elhelyezése a korábbiakhoz hasonlóan kapacitás függvényében a Weiner Leó Kollégiumban történik.

Jelentkezési határidő: 2018. február 3.

Az elektronikusan, hiánytalanul kitöltött jelentkezési lapot kérjük a e-mail címre elküldeni, valamint kinyomtatva és aláírva postai úton is eljuttatni az alábbi címre:

Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar
4032 Debrecen, Nagyerdei krt.82.

A rendezvény pénzügyi lebonyolítója a Conservatory Alapítvány.
A részvételi díjat a megjelölt határidőig az Alapítvány számlaszámára (OTP 11738008-20715995) kérjük átutalni.

Minden kedves résztvevőnek jó felkészülést és sikeres szereplést kívánunk!

Debrecen, 2017. december 6.

Molnár Zsolt
főiskolai docens