Bárdos Szimpózium 2020

2019, szeptember 15 - 13:15
A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kara 2020 tavaszán ismét megrendezi szakmai találkozóját, a Bárdos Szimpóziumot.

A találkozó zenetudományi és zenepedagógiai előadásokat, bemutató tanításokat és hangversenyeket tartalmaz majd, valamint lehetőséget kínál a résztvevők tapasztalatcseréjére.

A szimpóziumra várjuk az alsó- és középfokú ének-zene oktatás, a szolfézs- és zeneelmélet-tanítás, a tanárképzés és a kórusvezetés szakembereit, valamint a zenetanári pályára készülő fiatalokat.

A szimpózium időpontja 2020. március 27-29., helyszíne a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar épülete.

A programról és a részvételi feltételekről 2019 decemberében teszünk közzé tájékoztatót az intézményünk honlapján.

Dr. S. Szabó Márta
egyetemi docens