Online kerestek új tehetségeket
Virtuális tehetségkutató versenyt szervezett a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kara, a Természettudományi és Technológiai Kar, valamint a Zeneművészeti Kar. A UDream-A Te álmod interaktív rendezvényen a szakmai zsűri és a közönség is kiválaszthatta a legjobb produkciókat.
Itt a friss Egyetemi Élet
A Magyar Kupát elnyerő DEAC jégkorongozói és Magyar Kupában ezüstöt kiérdemlő DEAC kosárlabdázói láthatók ezúttal a Debreceni Egyetem újságjának címlapján. Az Egyetemi Élet új számában sok más érdekes írás is olvasható.
Tartalmas szórakozás: demedia.hu
A tesztidőszakot követően immár normál üzemben működik a demedia.hu internetes magazin oldal, melyet a Debreceni Egyetem rádiója, az FM90 Campus Rádió az év elején hozott létre. A weboldal tartalmának jelentős része az egyetemről szól.
Egyetemi Élet áprilisban is
A debreceni Campus Rádió fejlődéséről és jövőjéről is szó esik az Egyetemi Élet című lap friss számában, amelyben emellett azzal is foglalkoznak, hogy nemcsak az egészségünkre, hanem akár még a gazdaságra is jó hatással lehet, ha rendszeresen kerékpározunk.
Csodagyerek az egyetemen
A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának előkészítő tagozatos fiatal tehetsége április közepén megnyerte a temesvári Országos Zenei Versenyt, ahol egyedüliként a zsűri különdíját is kiérdemelte. Mostanra már a nemzetközi szakma is felfigyelt rá.
Egyetemi villámcsődület a Földért
Az április 22-ei Föld napja alkalmából flashmobot, vagyis villámcsődületet tartottak a Debreceni Egyetem Főépülete előtt az intézmény Oktatási Igazgatóságának munkatársai. Az akcióval a természeti környezet megóvásának fontosságára hívták fel a figyelmet.
Liszt Társaság alapítása Debrecenben
Kedves Zeneszerető Hölgyem, Uram! A nagy magyar zeneszerző és zongoraművész nevét viselő Liszt Ferenc Társaság több, még...
Művészeti sikerek az OTDK-n
Kiváló eredményeket értek el a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának hallgatói a 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Művészet és Művészet-tudományi Szekciójában. A résztvevő diákok közül öten teljesítettek kiemelkedően.
Zenélve mesélnek a zeneművészek
Újabb tartalommal bővült a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Youtube-csatornája. Ezúttal az Ifjúsági élménykoncertek egyik előadását töltötték fel az internetre. A járványhelyzetben és az azt követő időszakban is fontos szerepet szán majd a kar a videómegosztónak.
Újabb nagyszerű versenyeredmények
Újabb nemzetközi megmérettetések első helyezéseinek örülhetnek a DE Zeneművészeti Kar hallgatói.

A tájékoztatót megismertem.