22 aug
Sportos virágkarnevál
Táncoló „kenguruk”, bringások sárga pólóban, szurkolók elektromos virágkocsin – egyedi ötletekkel indult a Debreceni Egyetem a karneválon.
19 aug
Életre kelt a Főépület
Több ezren csodálták az öt művész egyedülálló panorámavetítését a Debreceni Egyetem Főépületének homlokzatán.
16 aug
Karnevál: csak sportosan, fiatalosan!
Idén a Kenguru Tánc Sportegyesület csaknem 100 fős tánccsoportja kíséri a Debreceni Egyetem virágkarneváli kompozícióját.
05 aug
Klasszikus gitárosok találkozója
Külföldi kórus is érkezik idén a Klasszikus Gitárosok Debreceni Fesztiváljára. Az érdeklődőket ingyenes koncertekkel várják.
04 aug
Akikről a kövek beszélnek
Egyetemi kezdeményezésre állítanak emléket botlatókövekkel a holokauszt debreceni áldozatainak augusztusban.
01 aug
Összekötő kapocs a magyar nyelv
Hét országból tizennégyen érkeztek idén a Nem Magyar Anyanyelvű Magyartanárok konferenciájára, a Debreceni Egyetemre.
29 júl
Könyvadomány Ausztráliából
A Debreceni Egyetem Angol-Amerikai Intézetének könyvtárát támogatta az ausztrál nagykövetség.
28 júl
FM90: egyetemi küldetés is a nyár legnagyobb bulija
A Campus Fesztivállal teljes az egyetem 3. missziós küldetése – interjú Bács Zoltán kancellárral a Campus Rádióban.
A legek klubja
Jól vizsgázott első „tanévében” a Debreceni Egyetem új rendezvényhelyszíne, a HALL. Több mint 80 ezer vendége volt a legújabb közösségi térnek.