Debreceni díjazottak a karvezető versenyen

2014. március 16-án került megrendezésre idén a Lantos Rezső emlékére meghirdetett karvezető verseny a zenei felsőoktatás karvezető-képzéseiben részt vevő hallgatók, illetve a frissen végzett kóruskarnagyok részére. A Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar hallgatói a következő eredményt érték el:

• II. díj: Hajdú Sándor (Debreceni Egyetem Zenekar- és Kórusvezetés BA III. évf.)
  • A Kontrapunkt Kiadó Különdíja: Arany Judit (DE Zeneismeret – ének-zenetanár MA II. évf.)
  • A Magyar Kodály Társaság különdíja: Veres Anett (DE Zeneismeret – ének-zenetanár MA I.)

A hallgatók felkészítő tanárai: Dr. Ordasi Péter és Berkesi Sándor

A felkészülésében jelentős szerepe volt a kargyakorlati lehetőségeknek, melyeket gyakorlókórusaink és vezetőik (Tamási László, Szabó Dénes, Nemes József, Kerekes Rita, Török Ágnes és Ordasi Péter) biztosítottak.

Frissítés dátuma: 2017.08.30.

v1.0-alpha95