07 Aug
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Ponthatárok, orvosi bravúr, Debreceni Nyári Egyetem, TTK tábor, Universiade, „okos” fesztivál - az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított júliusban is a Díszudvar magazin.
24 Jul
Ezrek az Egyetem Téren
Látványos kísérletek, hennafestés, véralkoholszint-mérés, ételkóstolás, házasságkötés – csak néhány az Egyetem Tér programjai közül. Emellett a Debreceni Egyetem érdekes beszélgetésekkel, koncertekkel várta az érdeklődőket a 10. Campus Fesztiválon.
24 Jul
Kodály és Haydn útján a világzenekar
A Kodály Zoltán Ifjúsági Világzenekar hangversenyével véget ért vasárnap az Ifjú Zeneművészek Nemzetközi Nyári Akadémiája a Debreceni Egyetemen. A turné során Pozsonyban, Galántán, Budapesten és Eisenstadtban adnak koncertet.
21 Jul
Elrajtolt a Campus Fesztivál
A szerdai 0. nap után csütörtökön hivatalosan is megkezdődött a X. Campus Fesztivál. Kelet-Magyarország legnagyobb nyári bulija idén átlépheti a százezres látogatói számot. Már a nulladik napra is 23 ezren érkeztek.
17 Jul
Jó hírünket viszik a világban
Több mint kétszázan ismerkednek a magyar nyelvvel, kultúrával, történelemmel az elkövetkező hetekben a Debreceni Egyetemen, ahol július 17-én ünnepélyes megnyitóval és faültetéssel kezdődött meg az idei, 90. Nyári Egyetem.
10 Jul
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Új vezetők az egyetem élén, stratégiai megállapodások világcégekkel, csúcsszezont zárt a DEAC, jön a YoUDay – az egyetem legfontosabb híreiről, eseményeiről tudósított júniusban is a Díszudvar magazin.
06 Jul
Újra Debrecenben az ifjú zeneművészek
Világhírű mestertanárok kurzusain sajátíthatja el a hangszeres zene szakmai titkait az a csaknem 200 fiatal művész, akik július 14-23. között részt vesznek az Ifjú Zeneművészek Nemzetközi Nyári Akadémiáján.
01 Jul
Egy másik világba költözött…
Döbbenetes hírként tudtuk meg: Bencze Lászlóné dr. Mező Judit befejezte földi életét és örökre eltávozott közülünk.
26 Jun
Egressy Béni díjban részesült Dohos László
Szeretettel gratulálunk Dohos László nyugállományú ezredesnek
21 Jun
Damjanovich Sándor (1936-2017)
Életének 81. évében június 5-én elhunyt Damjanovich Sándor, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja, Széchenyi-díjas orvosprofesszor, a Debreceni Orvostudományi Egyetem volt tudományos rektorhelyettese, az Általános Orvostudományi Kar Biofizikai és Sejtbiológiai Intézetének volt vezetője.

v1.0-alpha95